NW-32 Ön Filtrasyon Sistemi

NW-32 Ön Filtrasyon Sistemi – günümüz teknolojisyle tasarlanmış çevre dostu ve düşük enerji tüketimi ile sağlıklı su sağlar.
 • 10, 25, 150, 300 MİKRON
 • 10 yıl garanti
 • 7/24 servis
 • A++ Inverter LG Kompresör
 

GENEL AÇIKLAMA

Tamamen en kaliteli sentetik malzemeden yapılmıştır, Rainwater filtreler gıda sektöründe ve içme suyu arıtılmasında kullanım için idealdir. Rainwater filtre içindeki pervaneler, santrifüj yaratarak suyun akışını degiştirmekte ve büyük partikülleri seçilen filtre mikron boyutuna göre, alt kısıma inmeye zorlamaktadır.

10, 25, 150 ve 300 mikron seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun modeli seçerek genel kullanım, içme ve üretim suyunuzu arıtabilirsiniz.

Rainwater güvencesi ile 10 yıl garanti kapsamı altındadir.


TEMEL PRENSİP

Sudaki askıda katı maddelerin filtre edilerek, saglık, evsel, tarımsal ve ortak kullanım sularından uzaklaştırılması ve bu suların kirlilikten korunmasıdır. Filtre, tesisata bağlı tüm cihazların korunabilmesi için genellikle tesisatın girişine kurulmaktadır.

Bu sayede ön tortu filtrasyonu yaparak suyu kaba tortu ve kirlerden arındırır, arıtım yapan diğer cihazlara daha temiz su sağlar. Cihazların ömrünü uzatır.

AVANTAJLARI

 • Yüksek ve Sabit Bir Debi Saglar ;
 • Düşük Basınç Kaybı ;
 • Siklon etkisi ile santrifüjlü ön filtrasyon ;
 • Saglam ve güvenilir ;
 • Hızlı ve kolay geri yıkama ;
 • Filtre kartuşlarının sürekli gözlenebilmesi (şeffaf dış yüzey) ;
 • Özel sistem, ekolojiktir ve filtre degişimleri pahalı degildir..

UYGULAMALAR

Yerleşim Yerleri: Kullanım ve içme suyu saglayan sıhhi tesisatın korunması ve su yumuşatma, ters ozmos ya da ultraviole dezenfeksiyon sistemleri öncesi filtrasyon.

Endüstriyel: Sıhhi tesisatın,makine araçlarının ve endüstriyel su arıtma sistemlerinin korunması. Yüksek basınçlı temizleme makineleri ve çok yüksek basınçlı temizleme maki- nelerinden önce Filtrasyon amacıyla.

Tarımsal: Sulama sistemleri öncesi Filtrasyon, hayvanlara verilen suyun filtrasyonu, yağmur suyu ve kuyu suyunun filtrasyonu.

 

 

 

 

 

 • WATER QUALITY ASSOCIATION – ALTIN MÜHÜR The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.
 • NSF Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF’i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.
 • FDA Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.
 • TÜV CERT ISO 14001 Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001’e göre yönetilmektedir.
 • TÜV CERT ISO 9001 Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001’e göre yönetilmektedir.
 • DÜZEN NORWEST Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

İÇME SUYU SİSTEMİ ÖNCESİ KULLANIM
Eğer suyunuz fazla tortulu ve kirli ise içme suyu arıtım sisteminden önce kullanılarak hem daha sağlıklı bir su almanızı sağlar, hem de arıtma sisteminizin ömrünü uzatır.
GENEL ARITMA SİSTEMİ İLE KULLANIM
Genel arıtma sistemi öncesinde tortu filtrasyonu kullanımı, suyunuzun yumuşatılmadan önce ön filtrasyondan geçeker tortu ve çökeltilerden arınmasını sağlar. Bu sayede daha sağlıklı suya kavuşursunuz.
RAINWATER İLE GELEN UV AVANTAJLARI
 • Diğer UV cihazlarına kıyasla daha kompakt
 • Entegre bir debi azaltıcı sayesinde optimum arıtma garantisi
 • Daha kolay bir bakım süreci için pratik bakım planı
 • Birinci kalite bileşenler
 • Profesyonel yapı
 • Bio-doz ölçümü testleriyle kanıtlanmış etkili arıtma
 • Kapasite genişliği: Saatte 1~10 metreküp arasında
 • Ekipman: Temel veya tam kapsamlı seçenekler
 • UV + mekanik filtre ile aktif karbonu bir arada kullanma olanağı
Filtreler (Opsiyonel) Filtrenin spiral yapısı siklon etkisi yaratan bir merkezkaç kuvveti üretir ve böylelikle daha büyük partikülleri haznenin dibine tasır. Kalan kontaminantlar ise 5 ila 25 mikron arasında bir filtreleme kapasitesine sahip ve özel ihtiyaçlara göre uyarlanabilen kaliteli bir filtreleme islemine maruz kalırlar; Arıtır (Opsiyonel) Aktif karbonla yapılan arıtma islemi sayesinde istenmeyen tat ve kokular ile hasere ve bitki öldürücü kimyasallar sudan atılmıs olur. Aktif karbon, kolayca degistirilebilmesi için ayrı bir kapta tutulur. Üst kapagın vidaları çıkartılarak aktif karbon malzemesi kolayca degistirilebilir; Sterilize eder Bakterisiz bir su kalitesi için UVc su sterilizasyonu. Yagmur suyunun tamamen arıtılmasına son derece uygun.
Kullanımı Kolay Lamba degisimi için cihaz ele alındıgında, UV lambayı çıkartıp yerine yenisini koymak için UV’yi yalnızca 5° döndürmek yeterli olacaktır. Tüm UV-sterilizasyon islemlerinden önce ön filtreleme: Optimum UV-sterilizasyon işlemini gerçekleştirmek için, su, tortulardan arındırılmış olmalıdır. UV Konumlandırma: Tüm kompozit su arıtma sistemlerinde, UV-sterilizatörü her zaman son parça olarak konumlandırılır. ÖNEMLI: Lamba yılda bir kez degistirilmedigi takdirde, UV-sterilizatörünüz verimli ıçalısmayacaktır. Bir yıllık kullanımın ardııından lambanın mavi ısık veriyor olması cihazınızın verimli çalıstıgı anlamına gelmez.

 

10 YIL GARANTİ PRENSİBİ
Rainwater aldığınız tüm arıtma sistemlerine 2+8 yıl garanti vererek kalitesini ön plana çıkarıyor.

 

10 YIL FİYAT GARANTİSİ PRENSİBİ
Rainwater su arıtma cihazlarının teknik servis ve filtre ücretleri için 10 yıl boyunca yılda 100$’ı aşmama garantisi vermektedir.

 

10 YIL SİGORTA PRENSİBİ
Rainwater montaj yaptığı her evi montajdan ve cihazdan kaynaklanan su basma riskine karşı 10 yıl sigortalıyor.

 

7/24 ÇAĞRI PRENSİBİ
Rainwater’a her türlü soru veya sorunlarınız ile ilgili 7 gün 24 saat boyunca telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

 

EN İYİ FİYAT PRENSİBİ
Rainwater bünyesinde bulunan tüm arıtma cihazları ve sebiller için sizlere en iyi fiyat garantisini sunar.

 

100 GÜN İADE PRENSİBİ
Aldığınız ürünü herhangi bir koşul belirtmeksizin sistemimizi 100 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

30 GÜN DENEME PRENSİBİ
Sistemlerimizi evinizde 30 gün boyunca hiç bir ücret ödemeden deneyebilirsiniz.

 

5 SAATTE SERVİS PRENSİBİ
Rainwater arıza yaşanması durumunda 5 saatte servis garantisini sunabilen tek firma!

 

ÖN TORTU FİLTRASYON SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Sudaki askıda katı maddelerin filtre edilerek, saglık, evsel, tarımsal ve ortak kullanım sularından uzaklaştırılması ve bu suların kirlilikten korunmasıdır. Filtre, tesisata bağlı tüm cihazların korunabilmesi için genellikle tesisatın girişine kurulmaktadır.

Bu sayede ön tortu filtrasyonu yaparak suyu kaba tortu ve kirlerden arındırır, arıtım yapan diğer cihazlara daha temiz su sağlar. Cihazların ömrünü uzatır.

CTN kartuşunun degiştirilebilir üst kapağı, ön tortunun, kabı degişmeden, sadece filtrasinin degiştirilmesine olanak sağlar

 

Su Yumuşatma Sistemi Nasıl Çalışır?
Rainwater Su Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır?
TEKNİK ÖZELLİKLER
MARKARainwater
MODELNW-32
EBATLAR230(G) * 124(D) * 540(Y) MM
EXTRA ÖZELLİKLER10, 25, 150, 300 MİKRON
SICAK SU SICAKLIĞI
50° C’YE KADAR
SERVİS DURUMU10 Yıl Garanti
KULLANIM ALANLARIÖN TORTU FİLTRASYON
DİSTRİBÜTÖRRainwater Inc.