Suyunuza Başkası Dokunmasın!

Dünya çapında, tezgah altı su arıtma sistemleri arasında en az yer kaplayan, filtrelerinizi kendiniz değiştirebileceğiniz 8,5 pH seviyesinde alkali su sunan cihazlar ile tanışın.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZDAN YARARLANIN!

Web sitemiz üzerinden oluşturacağınız taleplere özel olarak ücretsiz şebeke suyu analizi ve ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, Rainwater güvencesi ile size özel fırsatlarımızdan yararlanın.

Doğal mineralleri yok etmeden suyu arıtarak mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlar.

Rainwater; çevreyi korumayı ilke edinmiş bir kuruluştur. %70′ varan su ve enerji tasarrufu sağlar.

Bpa içermeyen ve bebek biberonu malzemesinden yapılan aktarma elemanları ile suyu güvenle musluğunuza aktarın.

Rainwater NSF, FDA, CE, TÜV, CERT ISO 140001, TÜV CERT ISO 9001 ve Düzen Norwest serfikalarına sahiptir.

Rakiplerine oranla mutfağınızda %50 daha az yer kaplayarak mutfağınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Çelik tank ile rakiplerinden çok daha önde olan Rainwater suyunuzu en sağlıklı şekilde muhafaza edip benzersiz lezzet sunar.

Ergonomik Yapı

Rainwater Su Arıtma Sistemleri üstün teknolojisi ile dünyanın en küçük su arıtma sistemlerini sunarak diğer markalara göre mutfağınızda %50 oranlar daha az yer kaplamaktadır.

Suyunuz Yeterince Sağlıklı Mı?

Evlerinize aldığınız damacanalar ve gün içerisinde kullandığınız hazır paketli sular sizce ne kadar sağlıklı? Damacanaların dolum koşulları, bekletildiği alanlar, hangi koşullarda evinizde ulaştığı, kimlerle ve nereler ile temas ettiği, steril olup olmadığı Corona salgını boyunca en çok kafamızı karıştıran konular haline gelmektedir.

75 Yıllık Sektör Deneyimi

Rainwater Su Arıtma Sistemleri 75 Yıllık Sektör Deneyimiyle Evlerinize Sağlıklı Suyu Getirmektedir. Rainwater; dünyanın sınırlı su kaynaklarını korumak için üstüne düşen önemli görevin bilincine sahip olarak doğal kaynakların korunmasına olumlu katkı yapan ürünleri geliştirerek sağlıklı musluk suyunu sizlere sunmaktayız.

Efro Membran Teknolojisi

Rainwater tarafından üretilen inovatif çok özel ve patentli bir teknolojidir. Sıradan arıtma sistemlerine göre 2 kat daha uzun ömürlüdür.

Tasarruflu içme suyu geri kazanım özelliği ile diğer sistemlere göre yüksek geri kazanım ve %70 e varan hızlı su alımı sağlar.

Sağlıklı Nesiller İçin

Sağlıklı ve temiz su tüketimi çocukların gelişimlerine olumlu yönde katkı sağlayarak gelişimleriyle doğru orantılı rol oynamaktadır. Sağlıklı su tüketen çocukların okul ve günlük hayatlarında daha aktif olduğu uzmanlar tarafından belirtilmiştir.

Water QualIty AssocIatIon Gold Seal CertIfIcate

NSF, FDA VE DİĞER TÜM SERTİFİKALARIMIZ

75 yıllık deneyim

nasa onaylı ters ozmos teknolojisi

Nasa teknolojisi olan Eco Friendly EFRO Membran filtresi ile insan sağlığına zararlı bakteri ve virüs gibi maddeleri %99.9 oranında içme suyunuzdan arındıran Rainwater Su Arıtma Sistemleri ile gözünüz arkada kalmayacak.

Rainwater ile Hangi Maddeler Azalır?

 • Arsenik (beş değerlikli)
 • Baryum
 • Kadmiyum
 • Krom (altı değerlikli)
 • Krom (üç değerlikli)
 • Bakır
 • Kist
 • Florür
 • Kurşsun
 • Radyum 226/228
 • Selenyum
 • Toplam çözünür katılar
 • Bulanıklık
 • Klor tadı ve kokusu
 • Çeşitli Bakteriler
 • Virüsler

Paslanmaz Çelik Tank

Rainwater Superior Su Arıtma Sistemlerinde su depoları paslanmaz çeliktir. NSF onaylı Paslanmaz 304 Çelik Tank ile sağlıklı içme suyunuzu güvenle depolayabilirsiniz.

Teknik Servis Gerektirmeyen Tak Çevir Sistemi

Rainwater Superior 12 ayda bir değişen en ekonomik filtre sistemine sahiptir. Kolay sökülüp takılabilen, çevir tak filtre sistemi sayesinde servis personeli gerekmeden filtrelerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Ledli Su Arıtma Musluğu

Yeni jenerasyon LED göstergeli musluklar, filtrenizin değişim zamanını size bildirir. Musluğunuz filtre değişim zamanını sizin yerinize takip eder. Mavi Işık: Sağlıklı içme suyu olduğunu gösterir. Kırmızı Işık: Filtre değişim zamanının geldiğini gösterir. Aynı zamanda Musluk seçiminizi rengine tarzınıza göre  kendiniz seçebilirsiniz.

Müşteri ve Servis Deneyimleri

TYRT.png

DÜNYANIN EN İYİ FİRMALARINA ÇÖZÜM ORTAĞI

Rainwater bünyesinde bulundurduğu teknolojiler ile dünyanın en iyi şirketlerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Binlerce sektörden kullanıcı yorumları ve referansların tamamınıa ulaşarak sizde Rainwater ailesine katılın!

KAMPANYALI FİYATLARIMIZDAN YARARLANIN!

Web sitemiz üzerinden oluşturacağınız taleplere özel olarak ücretsiz şebeke suyu analizi ve ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, Rainwater güvencesi ile size özel fırsatlarımızdan yararlanın.