Türkiye’de içme suları neredeyse tüm şehirlerde kireçli bir yapıdadır. Doğa dengesinin değişmesi nedeniyle toprağa ve suya karışan pek çok madde, içme suyunu olumsuz yönde etkilemektedir. Musluklara gelene kadar suyun içine karışan yabancı ve zararlı maddeler suyu kirletmektedir. İnsan yaşamında hayati bir önemi olan suyu, içme suyu haline getirmek için içme suyu arıtma sistemlerinden faydalanabilirsiniz.
İçme suyu arıtma sistemleri, musluk suyunda bulunan zararlı maddelerin ayrıştırılmasını ve yararlı minerallerin korunmasını sağlayarak, kişilerin sağlıklı ve temiz bir içme suyuna sahip olmasını sağlar. Su arıtma yöntemi olarak kullanılan kaynatma işlemi dahi zararlı maddelerin tamamen ayrıştırılmasında etkili bir rol oynamaz. Hatta yararlı mineralleri de yok ettiğinden faydalı bir yöntem değildir.
Tüm bu sebepleri göz önünde bulundurarak içme suyu arıtma cihazı tercih etmelisiniz. Özellikle kalabalık ofislerde, işletmeleri damacana masrafından kurtaracak ve maddi kazanç elde edilmesini sağlayacaktır.

İçme Suyu Arıtma Modelleri

Rainwater olarak sunduğumuz içme suyu arıtma cihazları iki farklı modeldedir. Hem ev hem de ofis kullanımı için uygun olan cihazların pek çok avantajı bulunmaktadır. Su tankını tezgah altına montaj yaptırabileceğiniz gibi dilediğiniz farklı bir yere de yaptırabilirsiniz. % 70 oranında sağladığı enerji ve su tasarrufu ile artık pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Rainwater içme suyu arıtma modellerinin buzdolabı bağlantısı bulunmaktadır. Bu bağlantı ile buzdolabınızın sebil özelliği bulunuyorsa sistem üzerinden çekilen bir hat ile arıtılmış soğuk su kullanımı sağlayabilirsiniz. Bir diğer özellik de sebil dönüştürücü özelliğidir. Sebilinizin markası veya modeli ne olursa olsun kullanılacak aparat yardımıyla sebilinizden arıtılmış su kullanma şansına sahip olacaksınız.   
Siz de ECO içme suyu sistemi ve Superior sağlıklı içme suyu sistemi hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.